poniedziałek, 28 lipca 2014

Lost in the garden of Eden

Don't damn me
When I speak a piece of my mind
'Cause silence isn't golden
When I'm holding it inside
'Cause I've been where I have been
An I've seen what I have seen
I put the pen to the paper
'Cause it's all a part of me 

Taka tam informacja do wszystkich hejterów. Jeśli chcesz się odgryźć, ale nie wiesz, co znaczą powyższe słowa, to podpowiem - jest to tekst piosenki Don't damn me - Guns N' Roses.
Witaj, Mój Drogi Czytelniku. 
Skoro zajrzałeś na tę stronę, to oznacza, że kierowała Tobą ciekawość mej osoby. Dobrze, pozwól, iż opowiem Ci kilka słów na mój temat. Nie chcę byś się nudził, więc w odtwarzaczu znajdziesz moje ulubione piosenki. Liczę, że Tobie również przypadną do gustu.
Zacznę od przedstawienia się, dobrze? Znasz mnie jako Michelle, autorkę bloga Nad Przepaścią Marzeń. Prowadzę jeszcze jednego bloga, na którym wolałabym pozostać w miarę anonimowa, więc pozwól, iż w blogosferze zostanę Michelle, zgadzasz się? Super.
Mam siedemnaście lat, niedługo skończę osiemnaście, co wcale nie przyprawia mnie o napad szczęścia. Lubię swój obecny wiek, siedemnaście... Nie jestem ani stara, ani młoda, po prostu dojrzała. 
Mieszkam w większej miejscowości mieszczącej się w województwie zachodnio-pomorskim. Nie narzekam.
Jaka jestem? Na pewno skromna... jak cholera. Przyjaciele mówią, że za dużo przeklinam i podobno mam swój specjalny wzrok. Nie muszę się odzywać, a ludzie już wiedzą, że mają spier... . Nie jestem mściwa, ale jeśli ktoś mnie zdenerwuje, to moja genialna pamięć zakoduje najmniejszy szczegół i w przyszłości na pewno się odpłacę. Life is brutal. 
Co lubię? Przede wszystkim słuchać muzyki, głównie rocka (od klasyki po mocniejsze granie), ale nie pogardzę dobrym rapem i popem (co do ostatniego, to muszę się naprawdę zakochać). Nie mam nic do Justina Biebera, 1D i Dawida Kwiatkowskiego. Ich fanki również mi nie przeszkadzają, rozumiem ich fioła, bo sama bym się dała zabić za skarpetki, bokserki czy tez wykałaczkę Axla Rosa. Moimi ulubionymi zespołami są: Guns N' Roses (stary skład, chociaż "najnowsza" płyta nie jest wcale taka zła), AC/DC, Led Zeppelin, Hunter (polskie zespoły rządzą *^*), Slash. Lubię także czytać, przede wszystkim biografię i autobiografię muzyków, zespołów. Mam dość sporą kolekcję, ale nie będę się na ten temat rozpisywać. W wolnym czasie chodzę na koncerty, to mnie odpręża i pozwala zapomnieć o smutkach. Moi znajomi mają własny zespół, więc za grosze mogę posłuchać świetnego hard rocka z nutką rock n' rolla. Jakby ktoś był zainteresowany, chętnie podam link do ich kanału na yt lub zmiksowane piosenki na "chmurce" (tak, autoreklama zawsze spoko). 
Czego nie lubię? Fałszu i obłudy. Świat jest zły, a ludzie jeszcze gorsi, jak to kiedyś przeczytałam na demotywatorach.

Kontakt? Zostaw w komentarzu numer gg albo maila, odezwę się. Nie chcę publikować tutaj żadnych numerów ze względu na drugiego bloga, o którym pisałam już wcześniej.

"Obudź się... Czas umrzeć!"
                                                  ·Axl Rose

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz